Kategoriler
Sepetim

Antalya Villa Kapısı

Antalya Villa Kapisi

Sipariş Formu

Antalya Villa Kapısı

     Antalya Villa Kapısı  ;Sipariş vermek istediğiniz tüm villa kapıları yerinde keşif yapıldıktan sonra ölçüye özel olarak üretilmektedir.Seçmiş olduğunuz villa kapısı modeli üzerinde, renk başta olmak üzere özle ölçü,malzeme tüm detaylarında değişiklik yapma şansınız mevcuttur.

Ürün Kodu : 601
Antalya Villa Kapısı Kaplama Seçenekleri        : Suya Güneşe ve Dış Etkenlere Dayanıklı; Kompakt- Kompozit -Su Kontrası veya Ahşap Kaplama.
Antalya Villa Kapısı Saç Kalınlığı                        :Tüm Villa Kapısı Modelleri 2 mm GALVANİZ Saç
Antalya Villa Kapısı Kapısı Kilit Sistemleri        :Tüm Villa kapısı modellerinde Standart 5 Yıl Garantili KALE KİLİT sistemleri.
Antalya Villa Kapısı Cam Seçenekleri                : Şişecam 5+5 mm  İstenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine  cam.
Antalya Villa Kapısı Bas Aç Sistemi                    : Yeni nesil 6 saniyede kendini kapatma özelliği olan bas aç sistemi 2 yıl garantilidir.
Antalya Villa Kapısı Kartlı ve Şifreli Sistemler   : İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Villa  kapılarımıza uygulanmaktadır.
İstanbul içi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Tüm Dünya’ya Gönderim Yapıyoruz.

Web Sitemizde olmayan çelik kapı modellerini sizin talepleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

Yeni bir çelik kapı mı arıyorsunuz ? Villa kapılarından pivot çelik kapıları bina kapılarına kadar seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazemiz var. Kapsamlı bir çelik kapı, villa kapısı ve hatta rezidans yada avm kapısı yelpazesi sunuyoruz. İstanbul'un önde gelen çelik kapı üretici ve  satıcılarından biri olarak sizinle yüz yüze görüşmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun çelik kapıyı bulmanıza yardımcı olmak isteriz.

Bizlere 0532 689 21 46 Nolu Müşteri Hizmetlerimizden Ulaşabilirsiniz.


Antalya Villa Kapısı Bilgilendirme Yazımız

Neredeyse her malzemenin estetiksel olarak özenle seçildiği ve montajının yapıldığı villalar, normal dairelere göre daha kaliteli malzeme ve işçilik kalitesine sahip yaşam alanlarıdır. Bu alanların daha iyi görünmesine imkân veren ve aynı zamanda yüksek güvenlik sağlayan villa kapıları, ilk izlemin içinde oldukça etkili ürünlerdiri.

Antalya Villa Kapıları Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır ?

Villa Çelik Kapıları Güvenlik Özellikleri ;

       Antalya Villa Kapısı Modelleri Her ne kadar görselliğinde üst düzey önemli olduğu bir ürün olsa da, güvenlik ilk dikkat edilmesi gereken bir husustur. Villada oturmak normal dairede oturmaya göre farklı bir maliyet gerektirdiği, aşikar bir durumdur. Yani villada bulunan eşyalar, kişinin gelir durumuyla endeksli olma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle daha değerlidir. Hırsızların güvenliksiz olan villalara daha fazla girmelerinin temel nedeni de, bu olmaktadır.


Estetik Görünüm


Villa Kapısı Modelleri Güvenlikten sonra önem verilen en önemli konulardan biri de, villa kapıları için estetik bir görüntüye sahip olması gerektiğini sayabiliriz. Birçok üründe çekinmeden yapılan harcamalarla bina geneli estetik bir görüntüye sahip olurken, ilk izlenimi bırakacak olan villa kapıları da aynı estetik duruşa sahip olmalıdır. Ki daireye giriş kısmının görkemli sütunlarla da beslendiği düşünülürse, kapı estetiğinin önemi çok daha iyi anlaşılacaktır.


Yapı Şekline Göre Klasik Kapılar Tercih Edilebilir


Villanın genel şekline uygun olması durumunda, klasik görüntüye sahip nostaljik kapıların tercih edilmesi de mümkündür. Bu sayede binaya daha fazla görsellik katılabilmektedir. Ancak modern bir görüntüye sahip olan villalarda, bu tip kapılardan sakınmak biraz daha yararlı olacaktır.Villa Girişi Dekorasyon Önerileri


Villanın kapısı gibi, giriş kısmının dekorasyon bakımından zengin olması çok daha görkemli bir girişe sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için giriş sütun diplerinden sütun boyunca loş ışık verecek ışıklandırmalar tercih edilebilir.Işıklandırma olarak kapının sağ ve sol kısmına eşit hizalarda konulacak baykuş aydınlatma aplikleri de, çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilir.Tam merdivenlerin ilk basamak hizasına ya da kapıya çıkan düz zemin üzerine sağlı sollu iki kartal ya da aslan heykeli gibi biraz büyüklüğe sahip heykellerde, villa kapısıyla birlikte harika bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.
Giriş kısmında yapacağınız tüm dekorasyon çalışmaları, kapı görüntüsü ve tasarımıyla bütünleşmiş halde olmalıdır. Yapacağınız basit dokunuşların villa kapıları ile bütünlük arz etmesi, muhteşem bir bina girişine sahip olmanız için size fazlasıyla yetecektir.


Villa Kapısı Modelleri Bilgilendirme !

*Aksesuar dış mekana dayanıklı özel paslanmaz deniz suyu nem güneş yağmura dayanıklı kararmayan solmayan gemilerde kullanılan özel paslanmaz dan üretilmiştir.
*Dış mekanlarda dkp sac uzun ömür sağlamadığı için üzerine giydirilen ahşap kompozit kompakt gibi malzemelerin ilerleyen zaman içinde paslanma ‘dan oluşan oksitlenmeler ‘ den dolayı galvaniz sac kullanılmaktadır
Çelik villa kapısı modelleri fiyatları dayanıklı çelik kapı modelleri ile hizmetinizdeyiz.


Bodrum Villa Kapısı Modellerinde Fiyatlandırma ;


Villa kapılarının bir çok çeşidi vardır villa kapı modelleri şunlardır; Camlı villa kapısı,camlı çelik villa kapısı,kompozit villa kapısı,gold desenli villa kapısı,çubuklu villa kapısı,kanatlı villa kapısı,gold motifli villa kapısı,çelik villa kapısı kanatlı  Çelik Kapı,..vb gibi Ayrıca rengi,ölçüleri değişkenlik göstereceğinden bir çok villa kapısı  çeşitleri vardır bunlar tamamen kişinin tercihine göre seçilir ve üretilir.Villa kapısı fiyatları yönünden sabit bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir seçilen kapının boyutuna,modeline,malzemesine göre fiyatı değişmektedir bu yüzden sabit bir rakam söz etmek mümkün değil. Müşteri Hizmetlerimiz İle yapacağınız görüşme sonucunda fiyat verebilmekteyiz.


Arama Kelimeleri


Villa Kapısı,villa kapısı modelleri,Villa Kapısı Fiyatları,Villa Çelik Kapı,villa kapısı,villa çelik kapı,villa kapı modelleri,villa giriş kapısı,villa kapisi,villa kapilar,villa kapi,villa dış kapı modelleri,villa kapıları modelleri,villa giriş modelleri,villa kapısı fiyatları,villa çelik kapı modelleri,villa çelik kapı fiyatları,villa celik kapi modelleri,villa dış kapı fiyatları,villa dış kapı giriş modelleri,villa dış kapı,villa giriş kapısı modelleri,villa giriş cam kapı modelleri,ev çelik kapı fiyatları,daire dış kapı modelleri,villa giriş kapısı fiyatları,çelik ev kapısı,ev giriş kapısı modelleri,ahşap villa kapısı,villa dış kapı modelleri fiyatları,çelik villa kapısı,ferforje villa kapıları,ferforje villa kapısı,çelik kapı villa,yazlık ev kapı modelleri,villa kapısı ölçüleri,kompozit villa kapısı,ev çelik kapı modelleri


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905326892146