Kategoriler
Sepetim

Villa Çelik Kapı Modelleri,Pivot Çelik Kapı,Çelik Kapı Modelleri

Villa Çelik Kapı Modelleri,Pivot Çelik Kapı,Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Bizim İşimiz.

Villa Çelik Kapı - Pivot Çelik Kapı - Apartman Kapısı - Çelik Kapı İmalatçısıyız !


Bayrakdoor Çelik Kapı İmalat Satış Montajı yapmaktayız. Şirketimiz 1990 yıllardan itibaren çıraklığını yapmış olduğumuz çelik kapı imalat sektöründe;Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz ile kendi imalatımızı 2019 yılında kurma fırsatımız olmuştur.Geçmişten gelen imalat tecrübemiz bizlere çelik kapı imalatı konusunda müşterilerimize her zaman daha kaliteli ve memnuniyet öncelikli üretim yapma fırsatı vermiştir.

Çelik Kapı Üretici firma olarak ;İmalatını ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz villa çelik kapısı,apartman ve bina çelik kapısı,pivot çelik kapılar ve yangın kapılarıdır.İmalatçı firma olduğumuz için villa kapısı,apartman kapısı,pivot çelik kapı üretimlerimizde müşterilerimizin istedikleri ölçü,renk,kilit,iç malzeme,dış malzeme çelik kapıların kullanıldığı iklime göre yağmura güneşe dış etkenlere dayanıklı çelik kapılar üretmekteyiz.

Üretimini yaptığımız çelik kapılarımızın ev,ofis,bina,rezidans,villa,çiftlik evi,lüks malikaneler vb yaşam alanlarında kullanıldığı bilinci ile hırsızlarakarşı en güvenilir ve sağlam kapılar tasarlamaktayız. Kapılarda ek olarak istenilen göz tanıma sistemi,kartlı geçiş sistemi,kamera sistemleri vb diğer özellikleride ek olarak ürettiğimiz kapılarda kullanabilmekteyiz. Aksesuar konusundada geniş ürün yelpazesine sahiyiz. Butik olarak kapılarımızın üretimini gerçekleştirmekteyiz.


Bayrak Door Çelik Kapı Kalitesiyle mekanlarınıza stil ve değer katan yenilikçi çelik kapılar ile sıcak bir karşılama yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WhatsApp
+905326892146