Kategoriler
Sepetim

Bina Kapısı Modelleri

Bina Kapısı Modelleri

Sipariş Formu

Bina Kapısı Modelleri 

Ürün Kodu : TR504
Bina Kapısı ;Üretici Firmayız - Çelik Kapı Fabrikamızı Dilediğiniz Zaman ziyaret edebilirsiniz.

Kaplama Seçenekleri:Suya Güneşe ve Dış Etkenlere Dayanıklı; Kompakt-Kompozit-Su Kontrası veya Ahşap Kaplama.

Bina Kapısı Saç Kalınlığı :Tüm bina giriş Kapısı Modelleri 2 mm GALVANİZ Saç

Bina Kapısı Kilit Sistemleri;Tüm bina giriş kapısı modellerinde Standart 5 Yıl Garantili KALE KİLİT sistemleri.

Bina Kapısı Cam Seçenekleri: Şişecam 5+5 mm  İstenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine  cam.

Bina Kapısı Bas Aç Sistemi : Yeni nesil 6 saniyede kendini kapatma özelliği olan bas aç sistemi 2 yıl garantilidir.

Bina Kapısı Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm bina giriş  kapılarımıza uygulanmaktadır.


Bina Kapısı Genel Özellikleri

Kapı 40X60 ölçülerinde 2mm kalınlığından profiller kullanılarak üretilmektedir.

Kapı ve küçük kanat etrafında 304 kalitede paslanmaz çelikkullanılmaktadır.

Aynı zamanda kapının cam çıtaları da 304 kalitede paslanmaz çelik malzemeden yapılmaktadır.

Bu cam çıtalar ahşap giydirme yapılarak yapının iç tarafından ahşap görünüm sağlanmaktadır.

Kapıda kullanılan menteşeler içten bilyeli olup kasma ve sarma gibi sorunlar çıkartmayarak uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Kapının ön kısmında bulunan alt tekmelik bölümü 304 kalite paslanmaz 2 cm kalınlığında çelik malzemelerden üretilmektedir.

Ayrıca alt tekmelik kısımdaki paslanmaz kasa ile bütünlük sağlaması için kasaya da dönülmektedir.

Kapı hidrolik tercihinde 5 numara hidrolik kullanılmakta olup uzun süre sorunsuz kullanım sağlanabilmektedir.

Kapı kilitleri için de üzerinde butonu bulunan otomatik kilitler tercih edilmektedir.

Kapı üzerinde uygulanmakta olan ahşap malzemeler çizilmelere ve dış etkenlerin zararlarına karşı ekstra bir konuma sağlamaktadır.

Ürettiğimiz kapı 2 yıl boyunca garanti kapsamı içerisindedir. Bu iki yılın sonunda da hizmetlerimiz devam etmektedir.

Kapılarda ek olarak güvenlik için iki cam arasında ferforje isteğe bağlı şekilde yapılabilmektedir.

Kapıdaki camlar 6 mm ve 8 mm kalınlıklarında füme, tamperli ve lamine olarak tercih edilebilmektedir.

Kapı ağırlığı 60 kg olup transmisyon bilyeli menteşe ile 30 kg ağırlığındadır.

Kapının kapanan bölümlerinde ses ve ısı yalıtımını sağlaması için fitil kullanılmaktadır.

Kapılar montaj edilecek yere göre üretilmektedir. Montaj işleminde müşterilerin istekleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Bina Kapısı  – bina giriş Çelik Kapı Modellerinde Bilgilendirme !

Aksesuar dış mekana dayanıklı özel paslanmaz deniz suyu nem güneş yağmura dayanıklı kararmayan solmayan gemilerde kullanılan özel paslanmaz dan üretilmiştir.

Dış mekanlarda dkp sac uzun ömür sağlamadıgı için üzerine giydirilen ahşap kompozit kompakt gibi malzemelerin ilerleyen zaman içinde paslanma ‘dan oluşan oksitlenme ‘lerden dolayı galvaniz sac kullanılmaktadır.


Bina Kapısı

Bina kapısı takdir edersiniz ki gerek görsellik gerekse güvenlik bakımından yapı için oldukça önemlidir. Dolayısıyla iyi bir Bina Kapısı nasıl olmalıdır? Diye sorduğunuzda, bu kişiden kişiye değişmekte olur diyebiliriz. Yani Bina Kapısı seçimlerinde tabi ki kişilerin beklentileri baz alınarak tasarım yapılmaktadır. Bir kişi için sadece görsellik ön plandadır ama diğer bir kişi için görselliğin yanı sıra güvenlik çok daha önemlidir. Ancak genel olarak Bina Kapıları ele alındığında uzun vadeli sorunsuz şekilde kullanım sağlamak için ilk dikkat edeceğiniz husus, çalışacağınız üretici firmanın güvenilir, deneyimli ve güçlü referanslara sahip olmasıdır. Bunun dışında yüksek güvenlik ve kalite içeren bir bina kapısında olması gereken özellikler aşağıda sıralanmıştır.

•    Kanat gövde sac kalınlığı en az 1,5-2mm olmalıdır.

•    Kasa sac kalınlığı en az 2mm olmalıdır.

•    Kanat gövde kalınlığı 8cm’den az olmamalıdır.

•    Kilit sistemi dışarıdan müdahale edilmemesi açısından hem takviyeli hem de kalitesi onaylanmış bir marka olmalıdır.

•    Kilit göbeği delinmeye karşı yüksek mukavemet gösterecek kalitede olmalıdır.

•    Kilit sistemi kesinlikle sabit millerle desteklenmelidir.

•    Gözetleme dürbünü olası hırsızlık olaylarına karşı geniş açı içermelidir.

•    İç ve dış aksesuarların tamamı paslanmaz krom malzemeden olmalıdır.

•    Menteşeler krom çelik olmalıdır.

•    Sac boyası elektrostatik olmalıdır.

•    Kapı üretiminde DKP sac kullanılmalıdır.

•    Çelik kapı takılacağı yere göre üretilmelidir.

•    Montaj terazide düzgün şekilde yapılmalıdır.

Gibi çelik kapı üretiminde sayılabilir pek çok önemli detay vardır. Bu detayları atlamadan üretim yapmak da takdir edersiniz ki, profesyonel bir işleyiş gerektirir. Bu nedenle daha öncede belirttiğimiz gibi Bina Kapısı satın alacağınız zaman önceliğiniz firma geçmişini analiz etmek olmalıdır. Çünkü toplum yaşam alanlarında ön önemli husus güvenliktir ve bina kapısı oluşturulan güvenliğin ilk adımıdır. Bu nedenle tercihe bağlı olarak bina giriş kapılarında kartlı geçiş sistemi veya şifreli geçiş sistemi uygulanarak kaliteli bir kapının çok daha güvenli bir hale gelmesi sağlanabilir. Herhangi bir internet sitesinden satın alacağınız çelik kapı, uygulama alanına uygun olmasa dahi satıcı tarafından montajı yapılır. Fakat böyle bir işlem sonucunda tercih ettiğiniz ürünün uzun vadeli kullanım hakkı tanımayacağı bilinmelidir. Çünkü iç veya dış giriş kapısı olsun fark etmeksizin Çelik Kapılar kullanım alanı ölçüsüne uygun şekilde üretilmelidir. Aksi takdirde kısa sürede pek çok sorun ile karşılaşabileceğiniz gibi güvenlik bakımından da yüksek beklentileriniz hüsranla sonuçlanacaktır diyebiliriz.

Dolayısıyla Bina Giriş Kapısı için bahsettiğimiz özellikler aradığınız kaliteli bir kapıda olmalıdır ve uzun ömürlü kullanım açısından olmasına da dikkat edilmelidir. Mesela çelik kapının kanat üzerindeki ahşap giydirme isteğe bağlı bir özelliktir ve tercih edilecekse ahşap giydirmenin en az 12cm MDF olması gerekir. Bunun gibi özellikleri dikkate alarak çelik kapı seçimi yaparsanız, yaşam alanlarınızın hem yapı değerini artırır hem de güvenliğini sağlarsınız. Unutmayınız ki, bina kapıları görsel kalite ve güvenliğin yanı sıra emlak değerini artıran niteliği de taşımaktadır. Bu sebeple en baştan uzun ömürlü kullanım yapacağınız Bina Kapıları için sektörün profesyonel firmalarıyla iletişime geçmeniz gerekir. İşte bu noktada devreye giren İmparatorÇelik Kapı Sistemleri, beklentinizin üstünde kaliteyle sizlere hizmet verecektir. Sahip olduğunuz yapıya sadece görsellik açısından kalitesiz bir çelik kapı taktırırsanız, kullanım alanında güvenliği sıfıra indirdiğinizi bilmelisiniz. Bir çelik kapının öne önemli özelliği kilit sistemidir. Dolayısıyla çelik bariyer sistemiyle korunmayan bir kilit sistemi, oldukça kolay açılır ve bir binadaki tüm dairelerin tehdit altında olmasına ön verilir. Bu nedenle her açıdan beklentinizi karşılayacak kalitede üretim yapan İmparator Çelik Kapı Sistemleri ile tanışmalı, kendinizle birlikte tüm bina sakinlerinin güvenliğini sağlamalısınız.

Anahtar Kelimeler.

Apartman Kapısı Modelleri  , Bina Kapısı Modelleri ,apartman kapısı,bina giriş kapısı,apartman giriş kapısı,apartman kapısı fiyatları,apartman dış kapı fiyatları,bina kapısı,bina giriş demir kapı modelleri,apartman girişi modelleri,bina giriş modelleri,giriş kapıları,bina giriş kapıları,apartman kapı modelleri,ferforje apartman kapısı fiyatları,apartman giriş kapıları,bina kapısı fiyatları,ferforje bina giriş kapısı,bina giriş kapı modelleri,bina giriş kapısı fiyatları,apartman giriş kapısı fiyatları,bina dış kapısı,bina giriş kapı fiyatları,apartman dış kapısı,bina kapısı modelleri,daire giriş kapısı,bina giriş kapısı ferforje,ferforje apartman kapısı,bina çelik kapı fiyatları,lazer kesim bina giriş kapıları,apartman giriş kapı modelleri,apartman giriş kapısı modelleri,apartman giriş kapı fiyatları,çelik apartman kapısı,bina giriş çelik kapı fiyatları,bina giriş kapısı modelleri,posta kutulu apartman kapısı fiyatları,istanbul apartman kapısı,ankara apartman kapısı,izmir apartman kapısı,bursa apartman kapısı,antalya apartman kapısı,muğla apartman kapısı,bolu apartman kapısı,düzce apartman kapısı,edirne apartman kapısı,çanakkale apartman kapısı,balıkesir apartman kapısı,manisa apartman kapısı,kırklareli apartman kapısı,konya apartman kapısı,tekirdağ apartman kapısı,eskişehir apartman kapısı,gemlik apartman kapısı,elazığ apartman kapısı,samsun apartman kapısı,amasra apartman kapısı,rize apartman kapısı,erzincan apartman kapısı,kars apartman kapısı,adıyaman apartman kapısı,mersin apartman kapısı,niğde apartman kapısı,inegöl apartman kapısı,adapazarı apartman kapısıYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Bina Kapısı Modelleri , Bina Çelik Kapı Modelleri , apartman kapısı , bina giriş kapısı , apartman giriş kapısı , apartman kapısı fiyatları , apartman dış kapı fiyatları , bina kapısı , bina giriş demir kapı modelleri , apartman girişi modelleri , bina giriş modelleri , giriş kapıları , bina giriş kapıları , apartman kapı modelleri , ferforje apartman kapısı fiyatları , apartman giriş kapıları , bina kapısı fiyatları , ferforje bina giriş kapısı , bina giriş kapı modelleri , bina giriş kapısı fiyatları , apartman giriş kapısı fiyatları , bina dış kapısı , bina giriş kapı fiyatları , apartman dış kapısı , bina kapısı modelleri , daire giriş kapısı , bina giriş kapısı ferforje , ferforje apartman kapısı , bina çelik kapı fiyatları , lazer kesim bina giriş kapıları , apartman giriş kapı modelleri , apartman giriş kapısı modelleri , apartman giriş kapı fiyatları , çelik apartman kapısı , bina giriş çelik kapı fiyatları , bina giriş kapısı modelleri , posta kutulu apartman kapısı fiyatları , istanbul apartman kapısı , ankara apartman kapısı , izmir apartman kapısı , bursa apartman kapısı , antalya apartman kapısı , muğla apartman kapısı , bolu apartman kapısı , düzce apartman kapısı , edirne apartman kapısı , çanakkale apartman kapısı , balıkesir apartman kapısı , manisa apartman kapısı , kırklareli apartman kapısı , konya apartman kapısı , tekirdağ apartman kapısı , eskişehir apartman kapısı , gemlik apartman kapısı , elazığ apartman kapısı , samsun apartman kapısı , amasra apartman kapısı , rize apartman kapısı , erzincan apartman kapısı , kars apartman kapısı , adıyaman apartman kapısı , mersin apartman kapısı , niğde apartman kapısı , inegöl apartman kapısı , adapazarı apartman kapısı
WhatsApp
+905326892146