Çift Kanat Çelik Kapı Modelleri

Tabi ki, bu değerlendirme class1 sertifikasına sahip modellerin kolayca açılacağını ifade etmez. Ancak hırsızların çeşitli aletler kullanması sonucunda class1 sertifikalı ürün 100 dakikada açılıyorsa, class6 160 dakika açılır gibi arada dayanıklılık farkı vardır. Sonuç olarak villa, devlet dairesi gibi yüksek güvenlik gerektiren alanlar dışında Avrupa standartlarına uygun TSE belgeli her Çelik Kapı Modeli sizlerin güvenliğini sağlayacaktır. Ancak Çelik Kapı satın almayı planladığınız da mutlaka sertifikası ve TSE onaylı ürün olup olmadığını sorgulamanız gereklidir. Bu özelliklerde olmayan çelik kapılar basit bir aletle dahi açılabilir, sizlerin can ile mal güvenliğini riske edebilir.

Çift kanat özelliğini taşıyan çelik kapılar bina girişleri, villa girişleri ve her çeşit işletme girişinde tercih edilir. Bu tip kapılar sadece çelik yapılı üretilebileceği gibi istenirse cam detaylı da tasarlanabilir. Yani Çift Çelik Kapı Modelleri tasarım bakımından herhangi bir kısıtlılık içermez. Mevcut modellerden yana seçim yapılabilir veya çelik kapı müşterisi kendi istekleri üzerine özel tasarım bir ürün sipariş edebilir. Buradaki önemli husus satın alacağınız çelik kapının kalite oranıdır. Şöyle ki, Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikalı ürünler class1, class2, class3, class4 class5 ve class6 şeklinde güvenlik seviyeleri barındırır. Class1 sertifikalı Çelik Kapılar en düşük güvenlik özelliğine, class6 çelik kapılar ise en yüksek güvenlik özelliğine sahiptir. ,

Çift Kanat Çelik Kapı Modelleri


Bu doğrultuda Çift Kanat Çelik Kapı Modelleri araştırmanızı yaparsanız, emin olunuz ki sizlere yüksek güvenlik özelliği sunan ürünleri bulabilirsiniz. Bizler 18 yılı aşkın bir süredir çelik kapı üretim sektöründe yer alan bir firma olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızı apartman ve villa kapılarında 25 yıl garanti vererek kanıtlamaktayız. Ürettiğimiz çelik kapılarda 4 yıl garantili son teknolojiye ait Kale Kilit sistemi kullanmaktayız. Cam detaylı modellerde darbeye ve dış etkenlere karşı yüksek mukavemet özelliği taşıyan cam malzeme kullanmakta ve sizlere uzun ömürlü kulanım yapabileceğiniz ürünler sunmaktayız. Piyasadaki amatör çelik kapı firmalarından ürün temin ederek sıkıntı yaşamak yerine bizlerle iletişime geçerek yüksek kalitedeki Çelik Kapı Çeşitleri arasından birini seçebilir ya da kendinize özel bir kapı üretilmesini talep edebilirsiniz.