Villa Kapısı Modelleri

  Villa Kapısı Modelleri ;Güvenlik unsuru kuşkusuz her alan da ve tabi ki her insan için önem teşkil etmektedir. Ancak bazı noktalarda hırsızlık olaylarına karşın daha fazla tedbir alınması gerektiğinden ötürü dış kapının en iyi kaliteyi içermesi, sonradan yaşanabilecek olumsuzluklar için alınan iyi bir önlemdir. Söz konusu Villa Kapısı olunca seçilen ürünün sadece yüksek güvenlik içermesi yeterli gelmeyecektir. Çünkü yapının görsel kalitesine uygun bir model tercih edilmesi de genel görünüm açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle hem teknik hem de görsel bakımdan beklentinizi karşılayacak niteliğe sahip Lüks Çelik Lapı Modelleri ile karşılaşmak isterseniz, bu noktada sitemizde yer alan garantili ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


İstanbul’un geneline hizmet sağlayan firmamız, Başakşehir bölgesinde doğan çelik kapı ihtiyaçlarını da en iyi şekilde giderecektir. Bu bağlamda Bodrum Villa Kapısı araştırması yapıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizlerin uzmanlığından faydalanmanızı önermekteyiz. Villa kapıları kabartmalı, çift renk, çift kapı ve camlı gibi model alternatifi barındırmaktadır. Burada önemli olan aslında çelik kapının modeli değil üretim kalitesidir. Dıştan ne kadar hoş görünürse görünsün darbeye dayanıklı olmadığında kısa sürede deforme olacak ve güvenli bir ortam sunmayacaktır. Bu nedenle Villa Çelik Kapı ürünlerinde birinci önceliğiniz her zaman dayanıklı yani yüksek kaliteli ürün tercih etmek olmalıdır. Ancak bu sayede istediğiniz güvenlik sağlanır ve yaşam alanınızda huzurla uykuya dalabilirsiniz.


Bizler Bayrakdoor Çelik Kapı Sistemleri olarak tarafınıza 25 yıl garantili çelik kapı temin ediyoruz. Ürettiğimiz çelik kapıların genel ve kısaca özelliklerine değinecek olursak;


  • 5 yıl garantili Kale Kilit Sistemi
  • Güneşe, suya ve dış etkenlere dayanıklı su kontrası, kompozit, kompakt ya da ahşap kaplama
  • Tüm yapı giriş kapılarında 2mm Dkp saç
  • 2 yıl garantili yeni nesil bas açsistemi
  • Dış darbe ve etkenlere karşı yüksek direnç içeren 4+4mm istenen ren ile desende cam
  • Tercihe bağlı şifreli kapı veya kartlı geçiş sistemi


Gibi çeşitli özellikler barındıran Villa Çelik Kapı Modelleri ile yaşam alanlarınızda üst düzey güvenlik sağlıyoruz. Detaylar için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, kaliteli hizmet ayrıcalığı ile tanışabilirsiniz.