Kategoriler
Sepetim

İstanbul Çelik Kapı

İstanbul Çelik Kapı

Sipariş Formu

İstanbul Çelik Kapı Sac Kalınlığı: Kapı Kasa ve Kanat Kısmı 2 mm 1. Sınıf Ereğli Sac (Paslanmaz)

Ürün Kodu : 704

İstanbul Çelik Kapı İçi : Kapının Mobilyanın altında kalan kısmında 2 plaka çelik levha arasından 40/50 Taş yünü ile tam dolulukta gerçek çelik kapı üretimi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Çelik Kapı Isı ve Ses Yalıtımı: Kapı İçi 150 Yoğunlukta Taş Yünü İle EU Standartlarında Isı ve Ses Yalıtımı

İstanbul Çelik Kapı Kilit Sistemi: Çift Anahtar Kullanımlı Kale Monoblok Çelik Kapı Kilit Sistemi veya Tek Anahtar ile 14 Ayrı Kilit Mekanizmasını Kontrol Edebilen Kale Merkezi Kilit Sistemi Ek olarak MulT Lock 415G Yüksek Güvenlikli Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Çelik Kapı Ölçü Seçenekleri: Tüm Çelik Kapı Modellerimiz Uygulanacağı Alanın Ölçüsüne Özel Olarak Üretilmektedir. Buna bağlı olarak çelik kapı montajı esnasında beton ile doldurma gibi işlemlere ihtiyaç kalmamaktadır. Kapı takılacağı alanın ölçüsüne özel üretildiğinden duvar ve kapı arasında boşluk bulunmamakta ve çelik kapılar gerçek güvenlik kapıları olarak asli görevlerini yerine getirebilmektedir.

Çelik Kapı Kaplama Seçenekleri: Doğal Ahşap Kaplama | Kompozit Kaplama | Pvc Kaplama ve farklı kaplama seçenekleri

Çelik Kapı Renk Seçenekleri: Tüm Çelik Kapı Modellerimiz İsteğinize uygun renklerde üretilebilmektedir.

Çelik Kapı Fitil ve Conta: Çelik Kapı Kasa ve Kanat Kısmında Çift Fitil ve Conta ile Isı ve Ses Yalıtımı Tamamlanmaktadır.

Çelik Kapı Kasa VE Kanat: Seçilen Modele Bağlı Olarak Özel Kaplama Seçenekleri

Nakliye & Montaj: İstanbul İçi Ücretsiz Keşif Nakliye ve Montaj Diğer Şehirlere Ekstra Montaj Bedeli

Alarm Seçenekleri: Tüm Çelik Kapı Modellerimizde Akıllı Kilit Sistemleri Parmak İzi Kilit Sistemi Göz Tanıma Sistemi Telefon İle Kontrol Edilen Alarmlı Çelik Kapı Kilit Sistemleri Ek Olarak Uygulanabilmektedir.

Çelik Kapı ModelleriEvler için adeta bir güvenlik duvarı olan çelik kapılar, pek çok malzeme ile birlikte üretilmektedir. Bazı modellerde kapının üzerine kaplamalar yapılırken bazı modellerde ise gerek durulmamaktadır. Ekstra kullanılan malzemeler dekoratif amaçlı da kullanılabilirken, sağlamlığın artırılması için de kullanılabilmektedir. Çelik kapı modelleri fiyata göre de değişkenlik göstermektedir. Bazılarında uzaktan kontrol edilebilir kilit sistemleri bulunurken bazıları ise sadece çift kilit sistemine sahiptir.

Modellerine Göre Çelik Kapı Sistemleri çelik kapılar arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerin de özellikleri farklılık göstermektedir. En çok kullanılan ve tercih sebebi olan çelik kapı modelleri aşağıda yer almaktadır. Standart Çelik KapılarHemen hemen her evde yer alan, çift kilit sistemine sahip çelik kapı modelleridir. Renk seçenekleri bulunmaktadır ve şifreli anahtar yardımı ile açılmaktadır. Güvenlik çengeli de bulunan bu kapıların bazılarında kapı dili düzken, bazılarında ise içe kıvrımlıdır. Bunun nedeni ise dışarıdan kapının zorlanmasına ve açılmasına engel olmaktır.

Anahtar Kelimeler

İstanbul çelik kapı fiyatları,beyaz çelik kapı,en ucuz çelik kapı fiyatları,çelik kapı modelleri ve fiyatları,villa çelik kapı,villa dış kapı fiyatları,siyah çelik kapı,kompozit çelik kapı,antrasit çelik kapı,dış mekan çelik kapı,en uygun çelik kapı fiyatları,parmak izli çelik kapı,beyaz çelik kapı fiyatları,daire çelik kapı fiyatları,kaliteli ,çelik kapı fiyatları,beyaz çelik kapı modelleri 2020,çelik dış kapı modelleri,dış cephe çelik kapı fiyatları,dış iklim çelik kapı,bina çelik kapı fiyatları,çelik kapı camlı,çelik kapı ucuz,çelik kapı mandalı,çelik ev kapısı,dış kapı çelik,dış iklim çelik kapı fiyatları,en sağlam çelik kapı,antrasit çelik kapı fiyatları,çelik daire kapısı fiyatları,ahşap kaplama çelik kapı,şifreli çelik kapı fiyatları,çelik kapı modelleri beyaz,dış kapı fiyatları çelik,çelik kapı villa,bina giriş çelik kapı modelleri,dış kapı çelik kapı fiyatları,çelik beyaz kapı,çift renk çelik kapı,kapı modelleri çelik,villa kapısı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: İstanbul çelik kapı , çelik kapı , Çelik Kapı Modelleri , çelik kapı fiyatları , beyaz çelik kapı , en ucuz çelik kapı fiyatları , çelik kapı modelleri ve fiyatları , villa çelik kapı , villa dış kapı fiyatları , siyah çelik kapı , kompozit çelik kapı , antrasit çelik kapı , dış mekan çelik kapı , en uygun çelik kapı fiyatları , parmak izli çelik kapı , beyaz çelik kapı fiyatları , daire çelik kapı fiyatları , kaliteli , çelik kapı fiyatları , beyaz çelik kapı modelleri 2020 , çelik dış kapı modelleri , dış cephe çelik kapı fiyatları , dış iklim çelik kapı , bina çelik kapı fiyatları , çelik kapı camlı , çelik kapı ucuz , çelik kapı mandalı , çelik ev kapısı , dış kapı çelik , dış iklim çelik kapı fiyatları , en sağlam çelik kapı , antrasit çelik kapı fiyatları , çelik daire kapısı fiyatları , ahşap kaplama çelik kapı , şifreli çelik kapı fiyatları , çelik kapı modelleri beyaz , dış kapı fiyatları çelik , çelik kapı villa , bina giriş çelik kapı modelleri , dış kapı çelik kapı fiyatları , çelik beyaz kapı , çift renk çelik kapı , kapı modelleri çelik , acıbadem çelik kapı modelleri ,  adalar çelik kapı ,  arnavutköy çelik kapı ,  ataköy çelik kapı ,  ataşehir çelik kapı ,  bahçelievler çelik kapı ,  bakırköy çelik kapı ,  bayramoğlu çelik kapı ,  bebek çelik kapı ,  bebek çelik kapı modelleri ,  beşiktaş çelik kapı ,  beyaz çelik kapı ,  beykoz çelik kapı ,  beykoz çelik kapıcı ,  beylikdüzü çelik kapı ,  çelik kapı ,  çelik kapı fiyatları ,  çelik kapı modelleri ,  çelik kapı modern ,  çelik kapı ölçüleri ,  çelik kapı resimleri ,  çelik kapı üretim ,  darıca çelik kapı firmaları ,  edirne çelik kapı ,  en iyi çelik kapı markası ,  etiler çelik kapı ,  eyüp çelik kapı ,  garantili çelik kapı ,  istanbul çelik kapı ,  istanbul çelik kapı indirim ,  izmit çelik kapı ,  kadıköy çelik kapı ,  kağıthane çelik kapı ,  kampanyalı çelik kapı fiyatları ,  kartepe çelik kapı ,  klasik çelik kapı ,  kocaeli çelik kapı ,  kocaeli çelik kapı modelleri ,  kompozit çelik kapı ,  levent çelik kapı ,  lüks çelik kapı ,  lüks kapı modelleri ,  lüks klasik kapı modelleri ,  mecidiyeköy çelik kapı ,  modern çelik kapı ,  nispetiye çelik kapı çelik , kapı modelleri kartal ,  ortaköy çelik kapı ,  özel üretim çelik kapı ,  pendik çelik kapı firmaları ,  sapanca çelik kapı ,  sarıyer çelik kapı ,  şile çelik kapı modelleri ,  şişli çelik kapı ,  tarabya çelik kapı ,  tuzla çelik kapı ,  tuzla çelik kapı modelleri ,  üsküdar çelik kapı ,  yenibosna çelik kapı ,  yeşilköy çelik kapı ,  zekeriyaköy çelik kapı
WhatsApp
+905326892146