Kategoriler
Sepetim

Villa Çelik Kapı BD-TR13

Villa Çelik Kapı BD-TR13

Sipariş Formu

Villa Çelik Kapı

Ürün Kodu : BD-TR13


İstanbul Villa Çelik Kapı Kaplama Seçenekleri        : Suya Güneşe ve Dış Etkenlere Dayanıklı; Kompakt- Kompozit -Su Kontrası veya Ahşap Kaplama.
İstanbul Villa Çelik Kapı Saç Kalınlığı                        :Tüm Villa Kapısı Modelleri 2 mm GALVANİZ Saç
İstanbul Villa Çelik Kapı Kilit Sistemleri                    :Tüm Villa kapısı modellerinde Standart 5 Yıl Garantili KALE KİLİT sistemleri.
İstanbul Villa Çelik Kapı Cam Seçenekleri                : Şişecam 5+5 mm  İstenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine  cam.
İstanbul Villa Çelik Kapı Bas Aç Sistemi                    : Yeni nesil 6 saniyede kendini kapatma özelliği olan bas aç sistemi 2 yıl garantilidir.
İstanbul Villa Çelik Kapı Kartlı ve Şifreli Sistemler   : İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Villa  kapılarımıza uygulanmaktadır.


Sipariş vermek istediğiniz tüm villa kapıları yerinde keşif yapıldıktan sonra ölçüye özel olarak üretilmektedir.
Seçmiş olduğunuz villa çelik  kapısı modeli üzerinde, renk başta olmak üzere özle ölçü,malzeme tüm detaylarında değişiklik yapma şansınız mevcuttur.

İstanbul içi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Tüm Dünya’ya Gönderim Yapıyoruz.


Web Sitemizde olmayan çelik kapı modellerini sizin talepleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

Yeni bir çelik kapı mı arıyorsunuz ? Villa kapılarından pivot çelik kapıları bina kapılarına kadar seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazemiz var. Kapsamlı bir çelik kapı, villa kapısı ve hatta rezidans yada avm kapısı yelpazesi sunuyoruz. İstanbul'un önde gelen çelik kapı üretici ve  satıcılarından biri olarak sizinle yüz yüze görüşmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun çelik kapıyı bulmanıza yardımcı olmak isteriz.

Bizlere 0532 689 21 46 Nolu Müşteri Hizmetlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Villa Kapıları Bilgilendirme yazımız .


Neredeyse her malzemenin estetiksel olarak özenle seçildiği ve montajının yapıldığı villalar, normal dairelere göre daha kaliteli malzeme ve işçilik kalitesine sahip yaşam alanlarıdır. Bu alanların daha iyi görünmesine imkân veren ve aynı zamanda yüksek güvenlik sağlayan villa kapıları, ilk izlemin içinde oldukça etkili ürünlerdir.
 
Villa Kapıları Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Villa Çelik Kapıları Güvenlik Özellikleri ;

Villa Kapısı Modelleri Her ne kadar görselliğinde üst düzey önemli olduğu bir ürün olsa da, güvenlik ilk dikkat edilmesi gereken bir husustur. Villada oturmak normal dairede oturmaya göre farklı bir maliyet gerektirdiği, aşikar bir durumdur. Yani villada bulunan eşyalar, kişinin gelir durumuyla endeksli olma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle daha değerlidir. Hırsızların güvenliksiz olan villalara daha fazla girmelerinin temel nedeni de, bu olmaktadır.


Estetik Görünüm


Villa Çelik Kapıları Güvenlikten sonra önem verilen en önemli konulardan biri de, villa kapıları için estetik bir görüntüye sahip olması gerektiğini sayabiliriz. Birçok üründe çekinmeden yapılan harcamalarla bina geneli estetik bir görüntüye sahip olurken, ilk izlenimi bırakacak olan villa kapıları da aynı estetik duruşa sahip olmalıdır. Ki daireye giriş kısmının görkemli sütunlarla da beslendiği düşünülürse, kapı estetiğinin önemi çok daha iyi anlaşılacaktır.


Yapı Şekline Göre Klasik Kapılar Tercih Edilebilir


Villanın genel şekline uygun olması durumunda, klasik görüntüye sahip nostaljik kapıların tercih edilmesi de mümkündür. Bu sayede binaya daha fazla görsellik katılabilmektedir. Ancak modern bir görüntüye sahip olan villalarda, bu tip kapılardan sakınmak biraz daha yararlı olacaktır.


Villa Girişi Dekorasyon Önerileri

Villanın kapısı gibi, giriş kısmının dekorasyon bakımından zengin olması çok daha görkemli bir girişe sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için giriş sütun diplerinden sütun boyunca loş ışık verecek ışıklandırmalar tercih edilebilir.Işıklandırma olarak kapının sağ ve sol kısmına eşit hizalarda konulacak baykuş aydınlatma aplikleri de, çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilir.Tam merdivenlerin ilk basamak hizasına ya da kapıya çıkan düz zemin üzerine sağlı sollu iki kartal ya da aslan heykeli gibi biraz büyüklüğe sahip heykellerde, villa kapısıyla birlikte harika bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.
Giriş kısmında yapacağınız tüm dekorasyon çalışmaları, kapı görüntüsü ve tasarımıyla bütünleşmiş halde olmalıdır. Yapacağınız basit dokunuşların villa kapıları ile bütünlük arz etmesi, muhteşem bir bina girişine sahip olmanız için size fazlasıyla yetecektir.
   

Villa Çelik Kapı Modellerinde Bilgilendirme !

*Aksesuar dış mekana dayanıklı özel paslanmaz deniz suyu nem güneş yağmura dayanıklı kararmayan solmayan gemilerde kullanılan özel paslanmaz dan üretilmiştir.
*Dış mekanlarda dkp sac uzun ömür sağlamadığı için üzerine giydirilen ahşap kompozit kompakt gibi malzemelerin ilerleyen zaman içinde paslanma ‘dan oluşan oksitlenmeler ‘ den dolayı galvaniz sac kullanılmaktadır


Çelik villa kapısı modelleri fiyatları dayanıklı çelik kapı modelleri ile hizmetinizdeyiz.Villanın genelde en içinde yer alan ve aynı zamanda villaya giriş kapısı olarak da değerlendirilebilecek kapı modellerdir.İç villa kapısı ve dış villa kapısı olarak ikiye ayrılmaktadır.İç kapı denince sadece villanın odaları için ayrılan kapıları düşünmemek gerekir.Villaya ana girişi yani direk girişi sağlayan kapı da sayılmaktadır.Villalar müstakil yapılar olduğu için mutlaka bir bahçesi bulunur ve bahçede bulunan kapıya ise villa dış kapı modelleri diye adlandırma yapmak mümkün olur.

Villa kapı modellerini normal apartman kapılarından ayıran özelliklerden biri ise farklı ölçülerde üretilmesidir.Villa kapısı için öncelikle ölçü alınması gerekmektedir.Villa kapısı iki kanatlı ya da tek geniş bir kanattan oluşan şekilde imal edilebilir.Villa kapı genişliği ölçümü sonrasında istediğiniz model Çelik kapı modelleri arasından seçilerek üretimi yapılır.

Yaşam alanlarında güvenlik ve dekorasyon önemlidir,evlerin dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı güvenli olması şarttır bu yüzden diğer kapılar ve villa kapılarının Çelik olması gerekmektedir. Villa kapısı yada başka çeşit bir kapı almaya karar verildiği zaman ürünün kalitesinin incelenmesi gerekmektedir ayrıca diğer önemli konulardan biri ise kapı kilit sistemidir bu anlamda en az üç farklı kilit mekanizmasına sahip olan kapılar tercih edilmelidir.Yapı olarak Çelik kapılar daha dayanıklı ve daha sağlamdır.

Villa kapılarının bir çok çeşidi vardır villa kapı modelleri şunlardır; Camlı villa kapısı,camlı çelik villa kapısı,ferforje villa kapısı,gold desenli villa kapısı,çubuklu villa kapısı,kanatlı villa kapısı,gold motifli villa kapısı,çelik villa kapısı kanatlı ferforje villa kapısı,...vb gibi bir çok villa kapısı çeşitleri vardır bunlar tamamen kişinin tercihine göre seçilir ve üretilir.Villa kapısı fiyatları yönünden sabit bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir seçilen kapının boyutuna,modeline,malzemesine göre fiyatı değişmektedir bu yüzden sabit bir rakamdan söz etmek mümkün değildir.

adalar çelik kapı firmaları,arnavutköy çelik kapı firmaları,ataşehir çelik kapı firmaları,avcılar çelik kapı firmaları,bağcılar çelik kapı firmaları,bahçelievler çelik kapı firmaları,bakırköy çelik kapı firmaları,başakşehir çelik kapı firmaları,bayrampaşa çelik kapı firmaları,beşiktaş çelik kapı firmaları,beykoz çelik kapı firmaları,beylikdüzü çelik kapı firmaları,beyoğlu çelik kapı firmaları,büyükçekmece çelik kapı firmaları,çatalca çelik kapı firmaları,çekmeköy çelik kapı firmaları,esenler çelik kapı firmaları,esenyurt çelik kapı firmaları,eyüpsultan çelik kapı firmaları,eyüpsultan çelik kapı firmaları,fatih çelik kapı firmaları,gaziosmanpaşa çelik kapı firmaları,güngören çelik kapı firmaları,kadıköy çelik kapı firmaları,kağıthane çelik kapı firmaları,kartal çelik kapı firmaları,küçükçekmece çelik kapı firmaları,ikitelli çelik kapı firmaları,keresteciler çelik kapı firmaları,maltepe çelik kapı firmaları,pendik çelik kapı firmaları,sancaktepe çelik kapı firmaları,sarıyer çelik kapı firmaları,silivri çelik kapı firmaları,sultanbeyli çelik kapı firmaları,sultangazi çelik kapı firmaları,şile çelik kapı firmaları,şişli çelik kapı firmaları,tuzla çelik kapı firmaları,ümraniye çelik kapı firmaları,üsküdar çelik kapı firmaları,zeytinburnu çelik firmaları
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Villa Çelik Kapı BD-TR13 , adalar çelik kapı firmaları , arnavutköy çelik kapı firmaları , ataşehir çelik kapı firmaları , avcılar çelik kapı firmaları , bağcılar çelik kapı firmaları , bahçelievler çelik kapı firmaları , bakırköy çelik kapı firmaları , başakşehir çelik kapı firmaları , bayrampaşa çelik kapı firmaları , beşiktaş çelik kapı firmaları , beykoz çelik kapı firmaları , beylikdüzü çelik kapı firmaları , beyoğlu çelik kapı firmaları , büyükçekmece çelik kapı firmaları , çatalca çelik kapı firmaları , çekmeköy çelik kapı firmaları , esenler çelik kapı firmaları , esenyurt çelik kapı firmaları , eyüpsultan çelik kapı firmaları , eyüpsultan çelik kapı firmaları , fatih çelik kapı firmaları , gaziosmanpaşa çelik kapı firmaları , güngören çelik kapı firmaları , kadıköy çelik kapı firmaları , kağıthane çelik kapı firmaları , kartal çelik kapı firmaları , küçükçekmece çelik kapı firmaları , ikitelli çelik kapı firmaları , keresteciler çelik kapı firmaları , maltepe çelik kapı firmaları , pendik çelik kapı firmaları , sancaktepe çelik kapı firmaları , sarıyer çelik kapı firmaları , silivri çelik kapı firmaları , sultanbeyli çelik kapı firmaları , sultangazi çelik kapı firmaları , şile çelik kapı firmaları , şişli çelik kapı firmaları , tuzla çelik kapı firmaları , ümraniye çelik kapı firmaları , üsküdar çelik kapı firmaları , zeytinburnu çelik firmaları
WhatsApp
+905326892146