Pivot Çelik Kapı Nedir?

Pivot Çelik kapı nedir nerede kullanılır  ,Pivot menteşe, bir kapının, kapının üstünde ve altında tek bir noktadan dönmesini sağlar. Klasik tip kapı modellerinde kapı kasasına tüm kasa asılır bu nedenle kapının tüm ağırlığı menteşeye biner .  Pivot menteşeler ise bir kapının yan tarafına takılan ve pimli olan kalın menteşelerden farklıdır. Pivot menteşeler bir kapının üstüne ve altına, çerçevenin başına ve zemine takılır. Böylece kapının tüm ağırlığı aşağı pivot sisteme yüklenir. Pivot sistemin sağladığı en güzel  kolaylık ağır kapıların daha rahat açılabilmesi kapı açıldığında  kasaya yandan bir menteşe olmaması nedeniyle açılımı daha geniştir.

Pivot Çelik Kapı Sistemleri

Villa Kapıları Pivot çelik kapı sistemleri oldukça ağır kapıları taşımak rahatça açılmasını sağlamak için tasarlanan bir menteşe sistemidir. Pivot sistemli kapılar normal kapılardan 4 daha büyüktür. Bu nedenle ağırlığı 4 katına kadar daha fazla olabilmektedir. Bu nedenle kasa üstüne takılı menteşeler bu ağırlığı kaldırmadığından kapı yavaş açılmakta menteşeler zamanla kendi salmaktadır. Bu da kapının düşmesine sentesinin bozulmasına neden olmaktadır.  Bu nedenle pivot sistemli çelik kapılar daha uzun ömürlü daha sağlam almaktadır.

Motorlu Pivot Kapılar

Pivot menteşe sistemleri dilerseniz akıllı kilit sistemleriyle donatabiliriz. Bu sistemler kartla giriş biyometrik verilerle giriş şifreli giriş ve ek olarak otomatik açılım sağlayacak sessiz motorlardan oluşan motorlu pivot sistemleriyle donatabilmekteyiz. Bu neden önemli akıllı ev sistemlerine geçiş aşamasında evinizin akıllı ev sistemleriyle uyumlu hale getiriyoruz kapınızı uzaktan açılımı sesli karşılama ,kamera uzaktan erişim. Diyelim ki evinizde yoksunuz kapınız çaldı kapınıza kim geldiğini öğrenmek mi istiyorsunuz ? Bizi tercih edin kalitenin keyfine ulaşın.

Pivot Kapı Fiyatları

Pivot kapılar standart bir ölçüde olmayıp projenize  göre özel tasarımla üretilmektedir. Bu nedenle her proje için farklı ebatlar  ve malzemelerden oluşabilmektedir. Bizler Bayrakdoor Çelik Kapı olarak sizlere moderm pivot kapı sistemleri sunuyoruz. Pivot kapı fiyatları için müşterilerimizin pivot kapı istediği mekana keşif yapmak Pivot çelik kapı fiyatını tespiti anlaşmanın ardından Pivot Çelik kapı modellerinin montajını İstanbul için ücretsiz yapmaktayız. İstanbul dışından arayan müşterilerimiz için de özel üretimler ve adrese teslim ve Pivot Kapıların montaj hizmetini de sağlamaktayız.

Pivot Kapı Modelleri

Pivot için mimar tasarımınızı veya bizim size sunduğumuz standart modellerimizi incelemek için Pivot Villa Kapsıı Modellerine bakabilir . Dilerseniz özel siparişle kapınızın ölçüsüne uygun olarak size özel üretimle Pivot Çelik kapınızı üreterek montajını ücretsiz olarak yapabiliriz. .Pivot sistemli kapılarda garantili akıllı kilit sistemleri 5 yıl garantili olarak verilmektedir.